Myeong Dong 7 Hotel
**
13-8 Sogong-ro 6-gil, Seoul, Republic Of Korea,
Online rezervace . Ceny od KRW49266.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od KRW 49,266
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od KRW 49,266
Myeong Dong Dream Hotel is a comfortable property set in a prime location in the centre of Seoul. Local tourist attractions such as Namdaemun Market, Myeongdong Cathedral and Namsan Park are not far from the hotel. Also easily within reach are Lotte Department Store (Seoul), Namdaemun and N Seoul Tower.

Guestrooms
Make yourself at home in one of the 18 air-conditioned guestrooms. Computers are provided along with complimentary wireless Internet access. Bathrooms feature handheld showerheads.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Myeong Dong 7 Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Seoul, South Korea (GMP-Gimpo Intl.) - 9.88 mi
  • Suwon, South Korea (SWU-Suwon Airbase) - 22.56 mi
  • Seoul, South Korea (ICN-Incheon Intl.) - 30.19 mi
  • Wonju, South Korea (WJU) - 54.50 mi
  Muzea
  • Seoul Museum of Art - 0.62 mi
  • Seoul Museum of History - 1.06 mi